%100 Güvenli Alışveriş

TESETTURONE siz müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimi sunarken üst düzey güvenlik önlemleri de almaktadır.

 

Kredi Kartı ile TESETTURONE Üzerinden Alışveriş Yapmak Ne Kadar Güvenli?

TESETTURONE’da kredi kartı ile alışveriş yapmak %100 güvenlidir. Markette ya da mağazalarda alışveriş yaparken kredi kartı ile alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerinizin çalınma olasılığı vardır. TESETTURONE’da ödeme sayfasına girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz SSL(Secure Sockets Layer) Güvenlik Sertifikası sayesinde görünmez olur, sistemimize kaydedilme durumu yoktur. Kredi kartı bilgileri SSL(Secure Sockets Layer) sertifikası sayesinde sisteme şifrelenmiş olarak iletilir, bu da biz dahil üçüncü şahısların bilgilerinize ulaşımını imkansız kılar. Kısacası içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz, %100 güvenlidir.

SSL Güvenlik Sertifikası Teknolojisi

TESETTURONE.COM, SSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, TESETTURONE.COM da çok sıkı bir güvenlik prosedürlerinden geçti. Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği en yüksek şifreleme standardı olan 2048-bit şifreleme sistemi ile sağlanır.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “Secure Code” adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. TESETTURONE’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özetle kredi kartınız ile TESETTURONE üzerinden alışveriş yapmak istediğinizde ödeme sayfasına girdiğiniz kredi kartı bilgileri SSL Güvenlik Sertifikası ile şifrelenerek biz dahil üçüncü şahıslar tarafından görülme imkanı yoktur. Ödemeyi onayladığınızda sistemimiz sizi bankanızın 3D Secure sayfasına yönlendirerek cep telefonunuza gelen şifreyi girmenizin ardından alışverişiniz %100 Güvenli bir şekilde tamamlanmış olur.